دپارتمان صنایع پوشاک

یادگیری خیاطی به صورت حرفه‌ای، علاوه بر استعداد و علاقه، به آموزشی هدفمند و دقیق نیاز دارد. ما در آموزشگاه هنرمادر قبل از ارائه طرح درس کارگاه‌ها، به دغدغه‌های هنرجویان برای یادگیری مسیر طولانی خیاطی حرفه‌ای توجه کرده‌ایم. در مجتمع آموزشی شهریار می‌توانید تجربه حضور در بیش از 20 کارگاه استاندارد و هدفمند را داشته باشید. ما در همه مراحل یادگیری خیاطی همراه شماییم تا بتوانید از آموزش‌های خود برای کسب درآمد استفاده کنید و یا از هنر خیاطی خود بر تن عزیزان خود لذت ببرید.

مهم‌ترین هدف ما، انتقال مهارت خیاطی برای سطوح مختلف علاقه مندان به این شاخه هنری است. از افراد مبتدی تا کسانی که پیش زمینه خیاطی دارند و به فکر دوخت لباس افراد خانواده یا حتی راه اندازی یک تولیدی خاص هستند، همگی در آموزشگاه هنر مادر دوره آموزشی متناسب با خود را در لیست آموزش‌های ما پیدا خواهند کرد.

کلیه کلاس‌ها در مجتمع آموزشی شهریار تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان‌های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای برای هنرجویان صادر می‌شود. این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد.

بیش از 20 کارگاه آموزشی در مجتمع آموزشی شهریار تعریف شده است. از نازک دوزی و ضخیم دوزی که اصلی‌ترین مفاهیم در خیاطی هستند تا دوره صنایع دستی و دوخت کیف چرمی را می‌توانید با بهترین اساتید در آموزشگاه هنرمادر بگذرانید.

 

در هر کارگاه‌های آموزش خیاطی بهترین طرح درس و متد با توجه به ساعات هر کارگاه جمع آوری می‌شود تا هنرجویان بتوانند نکات اساسی هر مبحث را به خوبی فراگیرند. همچنین اساتید آموزشگاه  در همه مراحل آموزش کنار شما خواهند بود.

دوره های دپارتمان